Veelgestelde vragen

Onderstaand een aantal meest gestelde vragen.
Staat uw vraag er niet bij, neem dan contact op met het CAO-secretariaat (085 – 489 90 50).

  • Moet ik mij (bij)verzekeren voor de ongevallenverzekering, of is hier nu iets anders voor geregeld?

  • Hoe zit het met de ATV/roostervrije dagen van de werknemers met een ondersteunende functie (UTA-mensen)?

  • Ben ik verplicht om in alle gevallen een bijdrage te doen in de premie aanvullende verzekering van mijn werknemer?

  • Zijn de 4 gekapitaliseerde roostervrije dagen conform artikel 42.5 al afgetrokken van de 12 welke genoemd staan in artikel 42.1?

  • Het kind van mijn werknemer is plotseling ziek geworden en mijn werknemer beroept zich op kortdurend zorgverlof. Is dit juist, of dient de werknemer hiervoor vrije dagen op te nemen?